Kadınlara özel yaşam portalı...

Künye

- Advertisement -

Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni

Çağla Aydın
caydin@planetkadin.com

Genel Yayın Müdürü

Zeynep Dündar
dundarzeynep@planetkadin.com

Yazar / Editör Kadrosu

Ayten Akbulut – ayten@planetkadin.com
Asya Kalaycı – asyakalayci@planetkadin.com
Begüm Balaban – begum@planetkadin.com
Burcu Arslanoğlu – burcu@planetkadin.com
Cemre Albayrak – cemrealbayrak@planetkadin.com
Emel Kırca – emel@planetkadin.com
Hazal Deniz – hazaldeniz@planetkadin.com
Helin Fıtrat – helin@planetkadin.com
Meltem Orbay – meltem@planetkadin.com
Nazlı Akbay – nazli@planetkadin.com
Şebnem Arık – sebnem@planetkadin.com
Serda Erdoğan – seda@planetkadin.com
Yıldız Acar – yildizacar@planetkadin.com
Zeynep Akay – zeynep@planetkadin.com

Hukuk Danışmanı

Avukat Ali Haydar Doğan
av.alihaydar@planetkadin.com

Reklam Rezervasyon

reklam@planetkadin.com – bilgi@planetkadin.com

Basın Bülteni

Sitemizde yer almasını istediğiniz içerikleri, sizden gelen içerikleri bilgi@planetkadin.com mail aracılığı ile bize iletebilirsiniz.

Adres

Orjin Maslak İş Merkezi
Eski Büyükdere Cad. No:27
Maslak – Sarıyer 34485 İstanbul

Yazılım Altyapı / Software

WordPress – Publisher Theme

Teknik Altyapı / Verimerkezi

Planetkadin.com sitemiz Akweb hosting (Akweb Bilişim) altyapısını, verimerkezinde barınmaktadır.

Bilgilendirme

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan haber, video ve resim içeriği erişimi sağlayıcı olarak hizmet vermektedir.

İlgili yasaya göre, site yönetiminin ekleyip zaman aşımına uğramış, haberleri, videoları ve resimleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz “uyar ve kaldır” prensibini benimsemiştir. Site içeriğindeki, haberler kaynak gösterilerek yayımlanmaktadır. Telif hakkı olan haber, resim, video siteleri ve şahıslar, telif hakkı olduğu içeriği, iletişim linki ile bize ulaştıktan sonra 3 gün içinde siteden kaldırılır.

Sitede yayımlanan yorumların sorumluluğu yazarlarına aittir. Planetkadin.com yazıların sorumluluğunu almaz.

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Planetkadin.com harici linklerin sorumluluğunu almaz.

Gizlilik Politikası & Kullanıcı Sözleşmesi

- Advertisement -

Web sitemizde deneyiminizi geliştirmek için bazı çerezleri kullanıyoruz. Çerezlerin size herhangi bir zararı bulunmamaktadır. Kabul et Oku