Kadınlara özel yaşam portalı...

Hakkımızda

- Advertisement -

Planet Kadın, Aydın Medya A.Ş. bünyesi altında 2020 yılında, kadınlara özel yaşam portalı ilkesi ile yayın hayatına başlamış olan bir web sitesidir.

Hep daha güzelini hak eden kadınlar için moda, sağlık, annelik, güzellik, kariyer, dekorasyon, ilişkiler, yemek tarifleri ve pratik bilgiler paylaşımlarının yer aldığı planet kadın, alanında uzman kadrosu ve deneyimli ekibi ile hazırlanarak sunuluyor.

Kadınların toplumsal baskı ve dayatmalardan uzak olabileceği, sadece kendilerini bulabileceği, kadın kadına rahat olabileceği bir platform yaratmak için buradayız. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün dediği gibi “Yeryüzünde gördüğümüz her şey, kadının eseridir.”

Sitemizde yer alan bazı bilgiler farklı kaynaklardan derlenip sizlere sunulmaktadır. Bu yüzden site içerisinde bulunan yazılarımızın bazılarının kesinlikle doktor tavsiyesi olmadığını belirtmek isteriz.

Bilgi vermek amacı ile farklı kişi/kişilerin denemiş olduğu kürler, maskeleri bakım tavsiyeleri sizlerle paylaşılmaktadır. Bu yüzden denemek istediğiniz uygulamayı doktor bilgisi yada tavsiyesi dahilinde yapmanız sağlığınız açısından iyi olacaktır.

İletişim Bilgileri

Aydın Medya A.Ş. – Planet Kadın
Orjin Maslak İş Merkezi
Eski Büyükdere Cad. No:27
Maslak – Sarıyer 34485 İstanbul
bilgi@planetkadin.com

- Advertisement -

Web sitemizde deneyiminizi geliştirmek için bazı çerezleri kullanıyoruz. Çerezlerin size herhangi bir zararı bulunmamaktadır. Kabul et Oku