Kadınlara özel yaşam portalı...

2021’de Mutfaklar İçin Trend Olacak Renkler

- Advertisement -

Son birkaç yıldır mutfağımızda tüm renk paletini kullandık. Monokrom aşamalardan geçtik, oldukça renkli aşamalardan geçtik – ve sonra mutfak trendlerinin nasıl geliştiğine bağlı olarak git gel yaşadık. Geçmiş deneyimler göz önüne alındığında, 2020 yılını bitirmemize sayılı günler kalmışken, 2021 yılında renk trendleri nasıl olacak diye merak eder olduk. Kafanızı biraz rahatlamak adına, 2021 yılında çok popüler olacağına inandığımız renk trendlerini derledik.

Mavimsi Yeşil

İnsanlar soğuk tonlu renkleri gittikçe daha çok sevmeye başladı ve bu eğilimin 2021 yılında da devam edeceğine inanıyoruz. Mavi popüler bir renk ve yeşil de öyle – ama burada bahsettiğimiz şey mavimsi yeşil mutfakların popülerlik kazandığıydı. Bu şık renk, modern cihazlara sahip zarif bir mutfak isteyenler için mükemmel bir seçimdir ve beyazla birleştirdiğinizde en iyi sonucu verir. Soluk tonlar popülerdir, ancak daha koyu tonların da oldukça sevilmesini bekliyoruz.

Zeytin ve Avcı Yeşili

2021 mutfak renk trendleri söz konusu olduğunda, yeşilin bu iki tonunun çok fazla görünmesi muhtemeldir. Sofistike, zarif bir tasarım sağlamak istediğiniz daha büyük bir mutfağınız olduğunda, bu koyu renkler her zaman karışıma biraz gizem katabilir. Ayrıca, bu zamansız renklerin çekiciliğini ve güzelliğini kaybetmesi pek olası değil, bu yüzden önümüzdeki yıl çok aranacağını umuyoruz.

Beyaz

Modaya uygun olmayı asla bırakmayacak tek renk beyazdır. Beyaz renk taze ve temizdir ve mutfağınıza derli toplu bir görünüm kazandırır. İnsanlar minimalizmi benimsiyor gibi göründüğü için beyaz dolapların ve mutfakların günümüzde daha da popüler hale gelmesini bekliyoruz.

Lacivert

Lacivert her zaman popülerdi ve önümüzdeki yıl da aynı şekilde popüler kalacağından eminiz. Daha açık bir lacivert veya daha koyusunu seçin hiç fark etmez, zarafet ve sofistike bir görünüm sunduğunu bilmelisiniz. Okyanusu mutfağınıza getirecek, her şeyin güzel ve taze görünmesini sağlayacaktır.

Eski Gül Pembesi

Pembe mutfak renkleri arasına yeniden girmeyi başardı, ancak insanlar artık o sıcak pembe rengini aramıyor. Bunun yerine, genel tercih olarak eski gül pembesini tercih ediyorlar. Başka bir sıcak renkle birleştiğinde, bu tozlu pembe türü mutfağınızı canlandıracak, daha sıcak görünmesini sağlayacak ve evde yaşayan herkese bir doz enerji getirecektir.

Siyah

Beyaza benzer şekilde siyah da mutfak söz konusu olduğunda asla modası geçmeyecek bir renktir. Daha büyük mutfaklar için uygun olan siyah dolaplar, alanı daha zarif ve daha şık gösterecek. Bu renk, beyaz veya kırmızı gibi zıt tonlarla son derece uyumludur, ancak buradaki baskın rengin siyah olması gerekir.

Metalik Gri

2021’e sayılı günler kaldı, bu da geleceğe bir adım daha attığımız anlamına geliyor. Bu renk stili çok modern ve bir şekilde hala kükreyen 20’leri anımsatıyor. Bu rengi sadece mutfağınız için değil aynı zamanda mobilyalar için de kullanarak tüm mekanı değerli gösterebilirsiniz. Bu trendin gelecekte özellikle modern mutfak tasarımlarında daha da popüler hale gelmesini bekliyoruz.

Sarı Spot Işıklarla Renk Katın

Giderek daha fazla insan evlerine biraz canlılık katmak istiyor, etki yaratacak sıcak bir renk. Birçok kişi dolapları için sıcak sarılara yöneliyor, aynı şekilde mutfak dekorasyonlarında sarı vurgular kullandığını da gördük. Mutfağınız ne renk olursa olsun, etrafında sarı spot ışıklar ve diğer sarı aksesuarlar çok yakışacak ve mutfağınıza daha parlak bir görünüm katacak.

- Advertisement -

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Web sitemizde deneyiminizi geliştirmek için bazı çerezleri kullanıyoruz. Çerezlerin size herhangi bir zararı bulunmamaktadır. Kabul et Oku