Kadınlara özel yaşam portalı...

2021 Home Ofis Tasarım Trendleri

- Advertisement -

2020’nin çevremizdeki dünyayı değiştirdiğinin bir çok örneğini gördük ve yaşadık. Bu sadece kişisel hijyenimiz, sağlığımız, genel temizliğimiz ve dünyadaki diğer herkesle etkileşim şeklimizle sınırlı kalmadı. Bizi çok daha yakından vurdu; yaşama şeklimizi ve evimizi düzenleme şeklimizi değiştirmek gibi.

2020 yılı bize sağlık dışında başka bir unsura daha farklı bakış açısıyla bakmamıza sebep oldu, iş hayatına yaklaşım şeklimiz. Şovlarına evlerinden devam eden ünlülerden, tüm hayatlarını evden çalışmak için yeniden ayarlamak zorunda kalan birçok çalışana kadar, 2020 yılı çalışma kültürünü sonsuza dek yeniden tanımladı.

İşte bu nedenle, 2020’nin başlangıcı ile 2021’in başlangıcından çok farklı olacak şekilde dünya genelinde konutlarda en büyük değişikliği görecek olanın home ofis olduğuna inanıyoruz! Bugün, home ofis herkes için bir zorunluluk haline geldi. Bu, hızlı ve mantıklı bir şekilde home ofis tasarım eğilimlerini değiştirdi. Alışılmış estetik ince ayarlardan ve mevsimsel tonlardan çok daha işlevsel ve pratik öğelere geçiş. Küresel salgından kurtulan bir dünya da, 2021’in home ofis tasarım eğilimleri çok farklı olmayacak. Adım atın ve yeni işinizde home ofis tasarımlarında neleri kucaklamanız gerektiğini keşfedin.

Ev, İş ve Denge

İşinizi ikametinizin sınırları içinde yaparken iş ve özel yaşam arasında bu dengeyi kurmak oldukça zordur. Ailede başka üyeler ve hatta iş ve oyun için aynı alanı paylaşan çocuklar olduğunda işler zorlaşır. Çözüm nedir? Hayatınızı daha metodik bir şekilde düzenlemek ve kişisel yaşamınızdan uzakta çalışmak için belirli bir zaman ve alan olmasını sağlamak. Evde çalışmayı net bir şekilde belirleyin, katı bir çalışma rutinine sadık kalın ve işinizden uzaklaşın ve günün geç saatlerine kadar çalışmayın. Bu basit ipuçları, işinizi ve kişisel yaşam dengenizi önemli ölçüde değiştirebilir.

Karışıma atılmış yeşil dokunuşlu muhteşem modern home ofis

Çok amaçlı çalışma alanı için yer açın

Büyük pencere ve açık tavan ışığı bu sevimli home ofise taşıyor

Home ofisinizi ihlal etmeden evinizin bir uzantısı olmasına izin verin

Göz Alıcı Arka Planlar

Bu, yarım yıl boyunca evden çalıştıktan, çok sayıda çağrı ve toplantılara katılmak zorunda kaldıktan sonra! Home ofiste arkanızda dudak uçuklatan bir manzara ya da dalgalar ve güneş, kum manzarası olmayabilir. Ancak yine de birçok Skype ve uzaktan konferansa katılacağınız diğer uygulamalar için ilgi çekici ve mükemmel olan harika bir arka plan oluşturabilirsiniz. Fotoğraf ve resimlerden özenle dekore edilmiş raflara ve çok daha fazlasına; Bazen en iyi fonlar, çok fazla dikkat gerektirmeden zarif görünen fonlardır.

Bir tablo ile koyu mavi şık ve abartısız zemin mükemmeldir

Bir dizi kitap ve duvar kağıdı, home ofisinizde mükemmel bir arka plan oluşturur

Çarpıcı bir arka plan sergilemek için home ofisinizde sandalyeyi ters çevirin

Büyüleyici modern home ofisi rahatlatıcı ve şık bir his veriyor

Herkes İçin Kompakt Çalışma Alanları

Son zamanlarda herhangi bir dekor toptancısı veya üreticisiyle konuşursanız, size en çok aranan mobilya parçalarının home ofise uyanlar olduğunu söyleyeceklerdir. Ayakta durma ve oturma pozisyonları arasında geçiş yapmanızı sağlayan masalardan, ergonomik çalışma koltuklarına ve akıllı saklama birimlerine, home ofiste çok işlevli ve uyarlanabilir dekor herkesin istediği şeydir. Bu, en küçük yatak odası köşesini, merdivenin altındaki boşluğu ve hatta mutfak ile yemek odası arasındaki alanı bütçeyle muhteşem bir küçük home ofis çalışma alanına dönüştürmenize olanak tanır. Bu sadece 2021’de büyüyecek bir trend.

Renkli ve sofistike bir göz alıcı modern home ofis

Taşınabilir raf ve çalışma masası, köşenizi rahat bir çalışma alanına dönüştürür

Koyu renkli bir sandalyeyle beyaz renkte küçük ve minimal çalışma alanı

Evinizde daha önce fark etmediğiniz çalışma alanınız

O Sessiz Köşeyi Bulmak

Pek çok ev sahibi, eve iş getirme konusunda tamamen farklı bir yol seçmiştir. Arka bahçedeki home ofisleri ve iş kulübeleri artık her zamankinden daha popüler ve ana evdeki çalışma alanlarına göre sundukları en büyük avantaj, mahremiyet ve huzurdur. Gerektiğinde müşterilerle bile tanışabileceğiniz ev stüdyoları olarak kullanılabilirler ve iş ile kişisel yaşamınız arasında biri diğerini ihlal etmeden çok daha net bir çizgiye sahip olmanızı sağlarlar.

Arka bahçede özel ve şık bir home ofis

Heyecan verici ve yenilikçi arka bahçe home ofisi

Bahçenizde cam pencerelere sahip küçük home ofis

Bahçedeki çağdaş ve esnek modern prefabrik home ofis

Yeşil, Taze ve İlham Verici

İnsanların genel olarak insan yapımı yüzeylerden uzaklaştığını ve doğayı daha neşeli bir şekilde kucakladığını göreceksiniz ve bu home ofislerde de geçerli olacak. Home ofisi dışarıdaki yeşile bağlayan iç mekan bitkileri ve sürgülü cam kapılar daha yaygın olacak. Hava sirkülasyonunun, doğal havalandırmanın ve işlevselliğin öncelik haline geldiği daha açık, rahat ve verimli home ofisleri bekleyin.

Deniz manzaralı home ofis

Tabandan tavana cam duvarlı ve büyük pencereli home ofis

Orman manzaralı home ofis

Yeşil, modern ve zarif home ofis

- Advertisement -

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Web sitemizde deneyiminizi geliştirmek için bazı çerezleri kullanıyoruz. Çerezlerin size herhangi bir zararı bulunmamaktadır. Kabul et Oku